#17; daily wear

***

Jestem megazadowolona z dzisiejszego dnia.
A teraz patrzcie czemu.

1) Wczoraj wieczorem leciało “Zróbmy sobie wnuka”. Moja siostra nie śpi po nocach, więc postanowiła to oglądać. Ja nie śpię po nocach, bo mam jeszcze w głowie obrazki z “Egzorcyzmy…”, więc – chcąc spać z nią – musiałam na nią czekać. Czekałam do po 11, rozłożyłam jej łóżko, byłam dla niej grzeczna i miła, żeby mnie czasem nie wygoniła, a ona powiedziała, że mam wypieprzać.
Spałam w moim cudownym łóżku i ani razu się nie zbudziłam.

2) Gdy wysyłałam friends request do Outasight’a napisałam mu to co napisałam poniżej, że spodobała mi się jego muzyka itd. Wspomniałam też, że napisałam o nim na moim blogu i że może sobie to tutaj zobaczyć, tylko please żeby mi skomentował, żebym mogła się pocieszyć, że tu był.
Włączam dzisiaj rano komputer, żeby mieć o czym dyskutować z tymi co mądrzejszymi ludźmi w klasie, patrzę a tu jeden komentarz. Tu nie ma komentarzy, więc byłam tym bardziej zdziwiona, kiedy zobaczyłam, że to on!
“thanks for the support”
Podpisane sweet: “OU”

Jak bardzo słodkie jest podpis “OU”???

3) W szkole pisałam poprawę z matmy i siedząc za plecami matmy wszystko spisałam. I moja śliczna, lśniąca i tłuściutka bardzo dobra is in the making!

4) Moja klasa ma tendencje do stania w kółeczku na przerwach. Dzieci te bardzo często grają też w “onsemadonse” i udowadniają pozostałej cześci zgromadzonych na korytarzu, że klasa integracyjna naprawdę jest retarded. Dzisiaj podeszłam do takiego jednego cudownego kółeczka chłopaków z mojej klasy, którzy poinformowali mnie, że miałam “fajne nogi na matmie”, “noo, taki prostokąt”, “seryjnie, masz najładniejsze nogi z całej klasy”, “jakby było Miss Nóg to ty byś wygrała”. Ja pomyślałam “hmmm”, spojrzałam po ich twarzach, gdybym miała brodę to pewnie bym przejechała po niej dłonią i wystawiłam moje osiem zębów w ramach podziękowania. Chociaż nie wiem co mają wspólnego ze sobą moje nogi i prostokąt.

5) Na wolnej lekcji rozmawialiśmy o rozpieszczonych i zniszczonych “sweet sixteen” dzieciach. Potem temat zszedł na operacje plastyczne i gdy powiedziałam, że ja bym sobie zrobiła ewentualnie usta, usłyszałam, że “mam dobre usta”.

6) Zaczął się weekend, po weekendzie tylko dwa dni szkoły i 5 dni weekendu, w poniedziałek nie ma wfu, idę spać, cześć, narazie, pa!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s