#23; Włosy! Przez duże "wu"!

Moja ulubiona fryzura na wiosnę.
!
Lauren Conrad
Zawsze chciałam mieć krótkie włosy.
Nie, całkiem poważnie – odkąd pamiętam z każdą wizytą u fryzjera wiązałam nadzieje o krótkiej czuprynce a’la chłopczyca z dłuższymi pasmami opadającymi na oczy. Koloru, najlepiej, wiśniowego.
Raz jeden, gdy urządziłam sobie z mamą i z siostrą babski wypad do salonu fryzjerskiego, odważyłam się ściąć włosy tak jak chciałam, czyli na krótko, chociaż wymarzony wizerunek chłopczycy przyszedł później. Nie skończyło się to dla mnie, co prawda, dobrze, bo musiałam wracać z kapturem do domu, chociaż wcale nie padało, znosić w szkole głupie pytania “Ooo, Gośka, obcięłaś włosy?” (Jakby, kurwa, nie było widać!), a moja grzywka stała się synonimem czymś conajmniej złego, bo gdy dziewczyny rozmawiały o ścinaniu grzywki, inne zawsze doradzały jej “tylko nie rób sobie takiej”, wskazując na moją grzywkę.
Kochane te suki, kochane…

Systematycznie skracałam swoje włosy, najpierw co miesiąc u fryzjera, potem postanowiłam nie przepłacać i skorzystać z darmowych usług mojej totalnie nieprofesjonalnej, a nawet nie amatorskiej (haha!) koleżanki i wyglądam tak:

A marzy mi się tak:
Freja Beha Erichsen
!
Już ją od dawna lubiłam.
(Oczywiście jako modelkę)
Sama w sumie nie wiem czemu.
Może dlatego, że jako jedna z pierwszych zaczęła nosić arafatkę w ten bardziej niechlujny sposób, a może dlatego, że gdy na Fashion Tv na backstage’u Irina Lazareanu zapytała ją, czy w Danii są pingwiny, ta odpowiedziała wymowne “No.” i spojrzała na nią jak na idiotkę.
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s