comment 0

#23; Włosy! Przez duże "wu"!

Moja ulubiona fryzura na wiosnę.
!
Lauren Conrad
Zawsze chciałam mieć krótkie włosy.
Nie, całkiem poważnie – odkąd pamiętam z każdą wizytą u fryzjera wiązałam nadzieje o krótkiej czuprynce a’la chłopczyca z dłuższymi pasmami opadającymi na oczy. Koloru, najlepiej, wiśniowego.
Raz jeden, gdy urządziłam sobie z mamą i z siostrą babski wypad do salonu fryzjerskiego, odważyłam się ściąć włosy tak jak chciałam, czyli na krótko, chociaż wymarzony wizerunek chłopczycy przyszedł później. Nie skończyło się to dla mnie, co prawda, dobrze, bo musiałam wracać z kapturem do domu, chociaż wcale nie padało, znosić w szkole głupie pytania „Ooo, Gośka, obcięłaś włosy?“ (Jakby, kurwa, nie było widać!), a moja grzywka stała się synonimem czymś conajmniej złego, bo gdy dziewczyny rozmawiały o ścinaniu grzywki, inne zawsze doradzały jej „tylko nie rób sobie takiej“, wskazując na moją grzywkę.
Kochane te suki, kochane…

Systematycznie skracałam swoje włosy, najpierw co miesiąc u fryzjera, potem postanowiłam nie przepłacać i skorzystać z darmowych usług mojej totalnie nieprofesjonalnej, a nawet nie amatorskiej (haha!) koleżanki i wyglądam tak:

A marzy mi się tak:
Freja Beha Erichsen
!
Już ją od dawna lubiłam.
(Oczywiście jako modelkę)
Sama w sumie nie wiem czemu.
Może dlatego, że jako jedna z pierwszych zaczęła nosić arafatkę w ten bardziej niechlujny sposób, a może dlatego, że gdy na Fashion Tv na backstage’u Irina Lazareanu zapytała ją, czy w Danii są pingwiny, ta odpowiedziała wymowne „No.“ i spojrzała na nią jak na idiotkę.
Filed under: Życie

About the Author

Veröffentlicht von

Planuję, filozofuję, reflektuję, opisuję, dekoruję... Z przyzwyczajenia, z przyjemności, z prokrastynacji, z chęci dokumentowania.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s