#39; Czy twoja lodówka posiada funkcję autorozmrażania???

Dzisiaj mały chaosik. Jak to – swoją drogą – słodko brzmi. Chaosik. Tyci-tyci. Jestem w tym okresie, który opatrzyłam mianem głupiego. Okres, w którym przestawiam się ze świątecznego lenistwa i wkręcam się w wir szkoły i wieczornego czytania ze zrozumieniem podręcznika biologii.

*Ni z gruszki, ni z pietruszki postanowiłam zadać moim rodzicom pytanie na przyszłość. Mianowicie, jak często trzeba rozmrażać lodówkę. Usłyszałam, że zamiast kupować chipsy trzy razy w tygodniu można zaopatrzyć się w lodówkę z funkcją rozmrażania. A posiadacze starych lodówek muszą ją po prostu od czasu do czasu otworzyć i sprawdzić poziom wody.
*Piosenka na dzisiaj: Kelis, Andre 3000 – Millionaire
*Opis na Gadu na dzisiaj: “pap, im millionaire…”
*Śmieję się dzisiaj z: rysunku Tomasza Raczkowskiego, który satyrycznie przedstawił nie-tak-znowu-dawną sytuację wprowadzenia kas fiskalnych nawet do najmniejszych biznesów. Narysował mężczyznę przychodzącego do prostytutki. Mężczyzna pyta: “A gdzie kasa fiskalna?”. Prostytutka odpowiada: “W dupie”.
*Co mnie ucieszyło: śnieg!
*Co mnie zdenerwowało: To, że moja klasa występuje na jakimś teatrzyku dennym przed pierwszymi i drugimi klasami! I mimo tego, że moja rola ogranicza się do powiedzenia “Co podać?” na początku, nie mam zamiaru robić tego przed całą szkołą (prawie w ogóle nie przesadzam, proszę zauważyć). Fakt, że moja szkoła aspiruje do miana teatralnej nie znaczy, że ja będę aspirowała do miana pieprzonej, prawda, aktorki!
*Ucieszyłam się, bo: Zobaczyłam wszystkie śmieszne buziaczki z mojej klasy
*Co robię?: Spędzam cudowny wieczór z najnowszym Glamourem, słucham nowej muzyki w postaci m.in. Kelis, czekam na Olę, aby razem z nią naradzić się, czy idziemy jutro na teatrzyk, czy mamy to w dupie i idziemy na 11, walczę z zamiarem czytania “Potopu” <- wcale nie jestem masochistką. Myślę sobie, że wstyd nie wiedzieć skąd pochodzi cytat "Kończ waść, wstydu oszczędź"…
*Projektanci na dzisiejszy wieczór: House of Holland, Wunderkind.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s