comment 0

#39; Czy twoja lodówka posiada funkcję autorozmrażania???

Dzisiaj mały chaosik. Jak to – swoją drogą – słodko brzmi. Chaosik. Tyci-tyci. Jestem w tym okresie, który opatrzyłam mianem głupiego. Okres, w którym przestawiam się ze świątecznego lenistwa i wkręcam się w wir szkoły i wieczornego czytania ze zrozumieniem podręcznika biologii.

*Ni z gruszki, ni z pietruszki postanowiłam zadać moim rodzicom pytanie na przyszłość. Mianowicie, jak często trzeba rozmrażać lodówkę. Usłyszałam, że zamiast kupować chipsy trzy razy w tygodniu można zaopatrzyć się w lodówkę z funkcją rozmrażania. A posiadacze starych lodówek muszą ją po prostu od czasu do czasu otworzyć i sprawdzić poziom wody.
*Piosenka na dzisiaj: Kelis, Andre 3000 – Millionaire
*Opis na Gadu na dzisiaj: „pap, im millionaire…“
*Śmieję się dzisiaj z: rysunku Tomasza Raczkowskiego, który satyrycznie przedstawił nie-tak-znowu-dawną sytuację wprowadzenia kas fiskalnych nawet do najmniejszych biznesów. Narysował mężczyznę przychodzącego do prostytutki. Mężczyzna pyta: „A gdzie kasa fiskalna?“. Prostytutka odpowiada: „W dupie“.
*Co mnie ucieszyło: śnieg!
*Co mnie zdenerwowało: To, że moja klasa występuje na jakimś teatrzyku dennym przed pierwszymi i drugimi klasami! I mimo tego, że moja rola ogranicza się do powiedzenia „Co podać?“ na początku, nie mam zamiaru robić tego przed całą szkołą (prawie w ogóle nie przesadzam, proszę zauważyć). Fakt, że moja szkoła aspiruje do miana teatralnej nie znaczy, że ja będę aspirowała do miana pieprzonej, prawda, aktorki!
*Ucieszyłam się, bo: Zobaczyłam wszystkie śmieszne buziaczki z mojej klasy
*Co robię?: Spędzam cudowny wieczór z najnowszym Glamourem, słucham nowej muzyki w postaci m.in. Kelis, czekam na Olę, aby razem z nią naradzić się, czy idziemy jutro na teatrzyk, czy mamy to w dupie i idziemy na 11, walczę z zamiarem czytania „Potopu“ <- wcale nie jestem masochistką. Myślę sobie, że wstyd nie wiedzieć skąd pochodzi cytat "Kończ waść, wstydu oszczędź"…
*Projektanci na dzisiejszy wieczór: House of Holland, Wunderkind.

Filed under: Życie

About the Author

Veröffentlicht von

Planuję, filozofuję, reflektuję, opisuję, dekoruję... Z przyzwyczajenia, z przyjemności, z prokrastynacji, z chęci dokumentowania.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s