comments 2

#70; Kurt Cobain, "Ulubieńcy Bogów umierają młodo…"

Słuchałam kiedyś Nirvany.
Nałogowo słuchałam kiedyś Nirvany.
Z czterech dostępnych książek w miejscowym Empiku kupiłam 3, no po prostu totalna fascynacja, ale nie o tym chciałam teraz pisać.
Ostatnio, po ponad półrocznym okresie słuchania R’n’B za sprawą Kanyego Westa, powróciłam do Nirvany i znowu pokochałam ten niechlujny styl, muzykę, Kurta i nawet Courtney Love sprzed 14-15 lat.
Zauważyłam, że Kurt Cobain naprawdę odcisnął piętno na muzyce, świecie, a także modzie, chociaż o to ostatnie zapewne namniej mu chodziło.

Wszystkie fashionistas noszą te przesadne okulary rodem z… nie wiem, kojarzą mi się z Ugly Betty albo z Harrym Potterem, nie wiem gdzie były dokładnie takie. Kurt Cobain również takie nosił.


Nie jestem zasraną dziennikarką muzyczną i nie specjalizuję się rock and rollu, jednakże podarte jeansy to jakiś taki swojego rodzaju symbol manifestacji jak bardzo ma się wszystko w dupie, moim zdaniem. Spodnie pobrudzone tłustymi plamami na kolanach… Takiego znamy Kurta. Współcześnie przeniosło to się na… powiedzmy, podarte rajstopy. Akurat to zdjęcie znalazłam, ale z pewnością widziałam inne zdjęcia podartych rajstop, bodajże na Julii Dunstall, ale nie jestem pewna…

Fotki z:
_www.facehunter.blogspot.com
_znalezione w goglach
_www.nirvana.bulwaria.info
_Jak&Jil

Filed under: Życie

About the Author

Veröffentlicht von

Planuję, filozofuję, reflektuję, opisuję, dekoruję... Z przyzwyczajenia, z przyjemności, z prokrastynacji, z chęci dokumentowania.

2 Comments

  1. until today i enjoy kurt cobain songs!i am sorry if i wasn´t clear!your blog is amazing!!! i love it!thanks a lot for your friendship!!!you are so sweet!a kiss and a hug,have a nice day,see you,Kira

    Gefällt mir

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s