#70; Kurt Cobain, "Ulubieńcy Bogów umierają młodo…"

Słuchałam kiedyś Nirvany.
Nałogowo słuchałam kiedyś Nirvany.
Z czterech dostępnych książek w miejscowym Empiku kupiłam 3, no po prostu totalna fascynacja, ale nie o tym chciałam teraz pisać.
Ostatnio, po ponad półrocznym okresie słuchania R’n’B za sprawą Kanyego Westa, powróciłam do Nirvany i znowu pokochałam ten niechlujny styl, muzykę, Kurta i nawet Courtney Love sprzed 14-15 lat.
Zauważyłam, że Kurt Cobain naprawdę odcisnął piętno na muzyce, świecie, a także modzie, chociaż o to ostatnie zapewne namniej mu chodziło.

Wszystkie fashionistas noszą te przesadne okulary rodem z… nie wiem, kojarzą mi się z Ugly Betty albo z Harrym Potterem, nie wiem gdzie były dokładnie takie. Kurt Cobain również takie nosił.


Nie jestem zasraną dziennikarką muzyczną i nie specjalizuję się rock and rollu, jednakże podarte jeansy to jakiś taki swojego rodzaju symbol manifestacji jak bardzo ma się wszystko w dupie, moim zdaniem. Spodnie pobrudzone tłustymi plamami na kolanach… Takiego znamy Kurta. Współcześnie przeniosło to się na… powiedzmy, podarte rajstopy. Akurat to zdjęcie znalazłam, ale z pewnością widziałam inne zdjęcia podartych rajstop, bodajże na Julii Dunstall, ale nie jestem pewna…

Fotki z:
_www.facehunter.blogspot.com
_znalezione w goglach
_www.nirvana.bulwaria.info
_Jak&Jil

2 thoughts on “#70; Kurt Cobain, "Ulubieńcy Bogów umierają młodo…"

  1. until today i enjoy kurt cobain songs!i am sorry if i wasn´t clear!your blog is amazing!!! i love it!thanks a lot for your friendship!!!you are so sweet!a kiss and a hug,have a nice day,see you,Kira

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s