#71

Fajny weekend był… W sobotę najpierw porządnie posprzątałam swój pokój, potem udawałam, że się uczę, a wieczorem udałam się z Kingą i Jowitą na Bajora do MDKu… Bajor jak Bajor, znaczy mi się nie podobało poza piosenką “Nie chcę więcej, twoje serce do życia wystarczy” itd.
W sobotę wyjechałam do babci, gdzie wylegiwałam się na ławce przed domem i w ukropie zleciał mi cały dzień.

Prawie tak samo zajebisty jak weekend okazał się początek mojego tygodnia, to znaczy dzisiaj, bo dzisiaj jest, prawda, poniedziałek. Dzisiaj byłam na interwju do Parlamentu Mlodych, Cztery Zakątki, sru tu tu tu, majtki z drutu.
Poszłam tam pewna swoich możliwosci i poziomu znajomości angielskiego. Mina mi zrzedła nawet nie wtedy, kiedy zobaczyłam kto przyszedł, bo mam w dupie moich potencjalnych rywali, ale kiedy okazalo się, że wchodzę pierwsza. Pierwsza! Zasiadłam na przeciwko szanownej komisji w sali konferencyjnej, gdzie jedna pani z urzędu miasta, na przemian z panią od angielskiego, która akurat była moją nauczycielką zadawały mi pytania. Między wódkę, a zakąskę wpierdzielały się też rok starsze ode mnie dzieci, które były w tym parlamencie w zeszłym roku i rżnęły mądrych zdaniami niepoprawnie gramatycznymi.

Ale tak masakrycznie się zestresowałam, że dajcie spokoj… To aż do mnie niepodobne… Zrobiłam się cala czerwona, drżal mi glos i nie powiedziałam wprawdzie nic z tej mojej cudownej przemowy, mojego cudownego expose, ktore sobie zaplanowałam. Nie miałąm gdzie umieścić cytatu z Baracka Obamy, nie dowcipkowałam i nie przyprawiałam komisji o poprawę humoru.
Na szczęście na tyle znam ten zasrany angielski, zę potrafiłam odpowiedzieć na głupie pytanie komisji. Pieprzenie. PIEPRZENIE.

Aha! Mam nadzieję, że się dostanę, bo jak się nie dostanę, to to będzie rysa na moim honorze opanowania angielskiego w wieku 16 lat. Tak sie wyrażę…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s