comment 0

#71

Fajny weekend był… W sobotę najpierw porządnie posprzątałam swój pokój, potem udawałam, że się uczę, a wieczorem udałam się z Kingą i Jowitą na Bajora do MDKu… Bajor jak Bajor, znaczy mi się nie podobało poza piosenką „Nie chcę więcej, twoje serce do życia wystarczy“ itd.
W sobotę wyjechałam do babci, gdzie wylegiwałam się na ławce przed domem i w ukropie zleciał mi cały dzień.

Prawie tak samo zajebisty jak weekend okazał się początek mojego tygodnia, to znaczy dzisiaj, bo dzisiaj jest, prawda, poniedziałek. Dzisiaj byłam na interwju do Parlamentu Mlodych, Cztery Zakątki, sru tu tu tu, majtki z drutu.
Poszłam tam pewna swoich możliwosci i poziomu znajomości angielskiego. Mina mi zrzedła nawet nie wtedy, kiedy zobaczyłam kto przyszedł, bo mam w dupie moich potencjalnych rywali, ale kiedy okazalo się, że wchodzę pierwsza. Pierwsza! Zasiadłam na przeciwko szanownej komisji w sali konferencyjnej, gdzie jedna pani z urzędu miasta, na przemian z panią od angielskiego, która akurat była moją nauczycielką zadawały mi pytania. Między wódkę, a zakąskę wpierdzielały się też rok starsze ode mnie dzieci, które były w tym parlamencie w zeszłym roku i rżnęły mądrych zdaniami niepoprawnie gramatycznymi.

Ale tak masakrycznie się zestresowałam, że dajcie spokoj… To aż do mnie niepodobne… Zrobiłam się cala czerwona, drżal mi glos i nie powiedziałam wprawdzie nic z tej mojej cudownej przemowy, mojego cudownego expose, ktore sobie zaplanowałam. Nie miałąm gdzie umieścić cytatu z Baracka Obamy, nie dowcipkowałam i nie przyprawiałam komisji o poprawę humoru.
Na szczęście na tyle znam ten zasrany angielski, zę potrafiłam odpowiedzieć na głupie pytanie komisji. Pieprzenie. PIEPRZENIE.

Aha! Mam nadzieję, że się dostanę, bo jak się nie dostanę, to to będzie rysa na moim honorze opanowania angielskiego w wieku 16 lat. Tak sie wyrażę…

Filed under: Życie

About the Author

Veröffentlicht von

Planuję, filozofuję, reflektuję, opisuję, dekoruję... Z przyzwyczajenia, z przyjemności, z prokrastynacji, z chęci dokumentowania.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s