#73

Poczekaj, idę sobie zrobić kilka tostów na deser…
*włączam ‘pause’ na winampie, wyłączam monitor głęboko wiedząc, że pomimo uruchomionego komputera i paru programów zwalczę global warming*

Wczorajszy dzień był taki cudowny!
Mianowicie!
Jakiś tydzień temu dowiedzieliśmy się, że w ramach nagrody za… właściwie nie wiem za co, możemy udać się do Telewizji Szczecin, zobaczyć do wszystko od podszewki i… I! Uczestniczyć w nagraniu programu.

Posraliśmy się z radości i ze śmiechu jednocześnie, bo przed oczami młodzieży stanęło studio “You Can Dance” i zajebiści tancerze. Emocje opadły, gdy dowiedzieliśmy się, że jedziemy na nagranie programu… “śMIECHU WARTE”!!!

Śmiechu warte to jest ten program naprawdę.
Przysyłanie dennych filmików, najczęściej z wesela lub ze śmiesznymi zachowaniami zwierząt, było śmieszne 10 lat temu, gdy w weekendowe popołudnie przy obiedzie śmiało się z ludzkiej głupoty, nie teraz, gdy młodzież w wolnym czasie oglądają zasrany te-fał-en (TVN).

Najśmieszniejszym etapem podróży był pociag, gdzie było śmiesznie, bo spędzałam łacznie 4 godziny z zajebistymi (paroma) osobami z mojej klasy.
Zdjęcia są! Będą niebawem!

W telewizji jak w telewizji, nothing specjalnego.
Zamieszanie jak zawsze, wieś też jak zawsze, bo niczym stado krów zapierdalaliśmy przez ten Szczecin i robiliśmy sobie zdjęcia z samowyzwalacza na środku centrum handlowego.

No, ale co…
To ja z Olcią!


3 thoughts on “#73

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s