#81

Dopiero co przyszłam do domu i moja wena uruchomiła się jak… jak szybko włącza się toster po podłączeniu do prądu! Mówię, że toster, bo odkąd jestem skonfliktowana z mamą żywię się tostami, kanapkami i generalnie jem obiad w porze obiadu, bo rano wolę sobie myśleć, co ubrać i czytać gazetki na tarasie, ju noł?
I tego…
Najpierw mój cudowny Kalendarz podrzucił mi jakąś sentencję, a było to: “Kobieto! Puchu marny! Ty wietrzna istoto!” Myślę sobie, że jebany wszechmocny Mickiewicz miał cholerną rację. We wszystkich aspektach pojmowania słowa kobieta.
A druga cudowna sentencja, przy której mój wzrok za3mał się dłużej niż ułamek sekundy, bo aż całą sekundę, była na ggowym opisie koleżanki: “Moje życie jest jak seks. Nie chcę, by ktoś patrzył, jak się masturbuję.”

Pomyślałam sobie “Boże!”. Przez duże B i żet z kropką.
W kilku słowach składających się na jedno zdanie, zawiera się całe moje przesłanie, które mogę zamieścić pod kategorią “O mnie”. Motto. Życiowa sentencja.

Dzisiejszy dzień zleciał mi jak… cukier opada na dno gorącej herbaty.
To znaczy:
-masakrycznie bad hair day
-dzień trzeci z syfami na mordzie
-kolejny raz wszyscy mnie opierdalali. Że gadam, to rozumiem, okej, jedna z drugą powie, że jestem gadułą i się nie obrażę. Ale gdy JEDNA PANI opierdala mnie za to, że cała klasa za wyjątkiem standardowych dwóch osób nie zrobiła zadania domowego, to myślę sobie jednoczęśnie, że jest pojebana, że jej już nie lubię, i że o co chodzi. I że czemu ja.
Nie jestem jebanym Chrystusem mojej klasy, że mam cierpieć za wszystkich.
Tym kontrowersyjnym stwierdzeniem, za które gdybym była choć trochę sławna trafiłabym na pierwszą, trzecią lub ostatnią stronę Faktu, które potem głośno cytowanoby na okładce mojej biografii i w środku moich intymnych dzienników, kończę pogadankę, bo idę sobie kupić chipsy na obiad. Smacznego.

One thought on “#81

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s