comments 3

#86

1) Nie chcę zabrzmieć infantylnie, ale jeśli moje życiowe motto to „Moje życie jest jak sex, nie chcę, by ktoś patrzył jak się masturbuję“, to mój życiowy hymn to „Spank Thru“ – Nirvany. Co za cudowna piosenka, naprawdę dajcie spokój. Otwórz okno w nowej karcie.
Swoją drogą ostatnio zorientowałam się, że są dwie piosenki, które chcę, aby były grane na moim ślubie i na moim pogrzebie.
Na moim ślubie zdecydowanie November Rain – Guns’n’Roses, (chcę, żeby świadek mojego domniemanego męża wyglądał jak Slash), a na moim pogrzebie coś jak wiecie… „Everything“ – Lifehouse.
Ale to trochę głupie myśleć o swoim pogrzebie.
Chociaż, gdy miałam swój mroczny, brudny i spocony okres w moim życiu (dosłownie nawet w tym sensie fizycznym, bo kiedyś się nie za często myłam, jako znak mojej rebelii postanowiłam się nie myć, nawet nie podmywałam, za przeproszeniem, dupy), bardzo często myślałam ile ludzie przyszło by na mój pogrzeb i zazwyczaj płakałam wieczorem, bo wyobraziłam sobie realistyczną scenę, że na moim pogrzebie jest 5 osób; mama, tata, siostra, ksiądz i ministrant.
Nie, skończmy już to, skończmy.
Skończmy, skończmy, skończmy…

2) Czy weekend się zaczął, czy się nie zaczął to za bardzo nie odczułam, bo poza tym, że teacherki ze szkoły mnie tylko wkurwiają zaniżaniem moich ocen, to są wakacje mniej więcej od poczatku czerwca.

3) Na koniec roku wypadłam cieniuśko, muszę powiedzieć, bo dawno, tfu – dawno, nigdy (!) nie miałam średniej zaczynającej się od 3. 3! 3! Oczywiście suma moich ocen wynosi 43, przedmiotów mam jedenaście, więc mam jebane 3,9 zamiast soczystego 4,0!

4) Wszystkie blogi street style to najbardziej interesujące i inspirujące strony w Internecie. W końcu to właśnie na ulicy ludzie mierzą się od góry do dołu i odgapiają zestawienie kolorów et cetera. Na Face Hunterze zobaczyłam niedawno to zdjęcie


i pomyślałam sobie, że cały look mnie generalnie nie zachwyca, ale w pewien sposób cudowne jest dół: ta długość spodni i szpilki.
Niewiele myśląc, wzięłam moje zielono-pomarańczowe nożyczki do papieru, dochodząc jednocześnie do wniosku, że przecież i tak nie noszę spodni i obcięłam moje jedyne jeansy z serii „do ludzi“.
Efekt jest nawet nie do końca opłakany, bo mi się to w zasadzie podoba i mam zamiar tak udać się na jakiś sweet spacer po mieście, mając wszystkich w dupie – czyli jak zawsze.


Filed under: Życie

About the Author

Veröffentlicht von

Planuję, filozofuję, reflektuję, opisuję, dekoruję... Z przyzwyczajenia, z przyjemności, z prokrastynacji, z chęci dokumentowania.

3 Comments

  1. Hi sweetie,You are really amazing in that look, love all you got About your question. There are 3 ways for someone become a personal style: styling fashion, journalism of fashion or do a short course about personal stylist. I don´t know it is in your country, but in Brazil there are some great course in São Paulo. There are some people too who don´t study in a regular college, but those people are really talented and research a lot for their own. I recommend to study, it´s always better to do something that you really know the subject.A personal stylist is someone who helps the client to find their own style. A personal helps the client to compose looks and buy clothes. A personal stylist also take pictures of the looks the client must wear and check it out what the client will wear about their own wardrobe or what the client will give it away. Remember Nicole Richie? Her personal stylist used to be Rachel Zoe. She is an amazing personal stylist and she really changed the style of Richie. Richie now is an icon of fashion, thanks to Zoe. Zoe publish a book, the title is: A to Zoe (I guess). You also can start reading books of fashion, they are pretty important for you to get knowledge about this amazing subject A kiss,See you,Kira

    Gefällt mir

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s