comments 2

#94; 2 dzień wakacji – vacation day 2

The best feeling in the world; usłyszeć piosenkę, której nigdy wcześniej nie słyszałaś, zespołu, który uwielbiasz (think Pen Cap Chew – Nirvana)

Czuję się jak jakiś jebany współczesny artysta, który porzucając wszelkie średniowieczne formy przelewania fałd swojego mózgu na papier, pyka wszystko w swoim komórkowym aparacie telefonicznym! Szłam dzisiaj przez 15 minut do pracy i zapisałam aż 4 Kopie Robocze.
Uwaga, cytuję:

Gdybym nie musiała iść do pracy, prawdopodobnie jeszcze dobrze niewybudzona siedziałabym w szlafroku szukającej interesującej perspektywy na drugi dzień wakacji. Ale jak to mówi moja babcia i czasem mama w przypływie entuzjazmu: bez pracy nie ma kołaczy, a moimi kołaczami będą zajebiste torebki i inne łupy z Warszawy! Mój do przed chwilą przygaszony humor poprawił misiowaty facet z serii tych, którzy pilnują dzieci, gdy żony są na plaży lub zakupach, mówiąc: „Po to Bozia dała rączki, żeby się nie kłócić“. It actually caused a smile on my face. I podniosło poziom endorfin.

Widząc właśnie kolejny niepozorny kioseczek pokryty zapewnie niechcianym graffiti, pomyślałam sobie o happeningu, który polegałby na tym, że mlodzież mogłaby pokryć chodniki całego miasta sprayem. Mieliby tyle do przykrycia, że by im się odechciało, a chodniki byłyby niepowtarzalne. I bylibyśmy w Tvn24. I na regionalnej!

Filed under: Życie

About the Author

Veröffentlicht von

Planuję, filozofuję, reflektuję, opisuję, dekoruję... Z przyzwyczajenia, z przyjemności, z prokrastynacji, z chęci dokumentowania.

2 Comments

  1. Awesome, thanks so much. I’m going to see if I can find a sample of all of those bands. I’m just really interested in different cultures. I love music, and I’ve tried to find music from all throughout the world. I’ve found some truly amazing stuff. Russia has some great music, as does Israel, Bulgaria, the Ukraine, Brazil, Greece, Turkey… There’s a universal sound now, but each culture has a different take. Thanks again. Let me know if I can do a favor for you.

    Gefällt mir

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s