comments 2

#97; 10 dzień wakacji – vacation day 10; Mudhoney – The Money Will Roll Right In

Dosyć dużo pozytywnych imołszyns skumulowało się w dniu dzisiejszym, muszę powiedzieć, aczkolwiek najcudowniejszym uczuciem dzisiejszego dnia jest to, że mam dziś wolny dzień! Gdybym go nie miała to nie siedziałabym teraz przed komputerem wydłubując sobie językiem orzeszki z zębów, które są pozostałością mojego przedobiadowego deseru w postaci loda z Biedronki.

Ale co tam wolny dzień!

1 Po siedmiu latach mieszkania w tym mieszkaniu, w tym pokoju, w tym mieście, za tym samym oknem, nareszcie ujrzałam czyste, niczym nieskażone niebo! Wiecie, nie popuszczę wodzy mojej sarkastycznie zabarwionej weny i nie powiem, że czuję się jak córka Josefa Fritzla (jak go zwał…), ale naprawdę, po raz pierwszy od siedmiu czy już nawet ośmiu lat widzę dokładny krajobraz za moim oknem.

Wycięli mi drzewo!
Na około pięćdziesięciometrowej długości mojego bloku stało jedno jedyne drzewo, którego korona znajdowała się centralnie za moim oknem. Bywały takie wietrzne i deszczowe jesienno-zimowe wieczory, kiedy dosyć poważnie zastanawiałam się nad faktem, czy rozpierdoli mi szybę w oknie czy może nie tym razem.
Czuję się jakby mnie oświeciło!

2 Włożyłam na dupę floral dress, w której podoba mi się to, że się kręci i gdy wraz z lnianą torbą, no bo z kim by innym, zmierzałam do biblioteki zgięta w pół, przytrzymując sobie kiecuszkę w dolnej tylnej części ciała, bo za przeszkodą terenową w postaci jakiegoś popegieerowskiego bloku pizgało jak w kieleckim!
Udałam się do biblioteki w poszukiwaniu pomocy na zabijanie nudnych godzinach spędzonych na smażeniu tyłka na plaży lub po prostu nudnych wieczorów.
Odnalazłam ją! Książkę „Miłość i śmierć: morderstwo Kurta Cobaina“ w kategorii PRAWO, w podkategorii „Głośne procesy“ czy coś takiego.
Gówno, nie procesy.
W 1975 roku popełniono morderstwo na piętnastoletniej dziewczynie w Greenwich, którego sprawcą był najprawdopodobniej kuzyn Kennedych. Sprawą zainteresowano się po 27 latach i skazano kolesia w 2002 roku, po – poczekaj, poczekaj – 27 latach, well.
Myślę sobie; Tak! Będę siedziała w moim berlińskim apartamencie, gdzie powierzchnię jednej ściany będzie zajmował telewizor, powierzchnię drugiej ściany zdjęcia moje, Rheinharda i Jergena,dwie pozostałe ściany będą golutkie niczym dupcia mojego Jergena o poranku i usłyszę wiadomości na Pro 7, gdzie pani w natapirowanej grzywce oznajmi mi, ze Kurt Cobain został zamordowany. Wtedy… Wtedy się prawdopodobnie popłaczę, nie zważając na koszty roamingu zadzwonię do kogoś, kto będzie o mnie wtedy pamiętał i powiem: „Mówiłam!“

3 Odbyłam całkiem przyjemny shopping z mamą w sekend hendzie, która nie zechciała kupić mi spodni, dzięki którym wyglądałabym jak fashion victim z Reykjaviku, za którą Facehunter biegał by przez pola, łąki, lasy i doły, góry i nie wiem gdzie jeszcze z aparatem błagając o zdjęcie, a ona miałaby go w dupie just as much as ja mam dupy, które popierdalają w czarnych rurkach i baletkach myśląc, że wyglądają jak jebana Kate Moss i które wykrzywiając swój napudrowany ryj przestają mówić, gdy przechodzę obok! Całujta mnie w dupę!

Filed under: Życie

About the Author

Veröffentlicht von

Planuję, filozofuję, reflektuję, opisuję, dekoruję... Z przyzwyczajenia, z przyjemności, z prokrastynacji, z chęci dokumentowania.

2 Comments

  1. – hm.. myślę, że akapit zatytułowany „3“ jest również adekwatny i do mojego poglądu na ten rodzaj społeczeństwa „włóżmy-na-dupę-rurki-i-bądźmy-emo-kate-moss-bo-i-emo-i-kate-moss-zawsze-w-modzie“ XDD. no błagam.– odnosząc się do widoku z okna. ja ze swojego widzę dosłownie everything. całe (niemalże) moje beautiful „osiedle“ XD.– więc Twój mąż – Jergen – będzie miał łysą dupę? ciekawe. XD

    Gefällt mir

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s