#99; 13 dzień wakacji – vacation day 13

Jestem kwiatem.
Niektórzy tytułują się (e)Motylami, więc w imię walki z rutyną wybiorę element flory.
Jestem kwiatem, bo mój humor zależy od wody oraz nasłonecznienia.
Nigdy nie jestem w dobrym nastroju kiedy pada. Chyba że akurat mam na sobie coś co zakupiłam poprzedniego dnia na shopping spree mojego życia, ale to inna kategoria, która stanowi zaledwie 1% ogółu. Także musi świecić słońce, ażebym mogła wystawiać moje ósemki w ramach promiennego uśmiechu.
Konkluzja na temat wody naszła mnie w pracy, gdzie woda wydobywająca się z niepozornego kraniku staje się powoli moim drugim środowiskiem naturalnym. Gdy przychodzę do pracy jestem zmęczona, bo dopiero wstałam lub zmęczona, bo wstałam dawno i właśnie nadejszla pora drzemki zakrapiana litrem herbaty z mlekiem i tostami z dwóch chlebów, podczas gdy ja głodna, niewyspana i z wyschniętymi dłońmi zastanawiam się, co oni ode mnie chcą/co chcą ode mnie oni… I wiecie, mija jedna godzina, mija druga godzina i koło piętnastej jestem cudownie obudzona, ożywiona i pełna energii (którą chyba sprezentuję w heart-shaped box pani Bożence ze zmywaka, która jest flegmatyczna i “chodzi po ścianach”), głusząc cierpiący wrzask moich biednych dłoni w wodzie znajdującej się w jasnoniebieskim pojemniku pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. Centymetrów.

One thought on “#99; 13 dzień wakacji – vacation day 13

  1. HI HOW R YOU I HAVE SOME SPECIAL FOR YOU ON MY BLOG .SEE RIGHT ON MY BLOG YOU GET ONE LINK ABOUT Best Care for Curly Hair THAT IS ONLY FOR YOUMY DEAR FRIEND.I ATE MY FOOD AND NOW I M UPDATING MY BLOG .AFTER THAT I WILL SLEEP BECAUSE IN INDIA HAVING NIGHT .BYETAKE CAREGOD BLESS YOUBYE GOOD NIGHTGOOD DAY

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s