comment 0

#125; SUŁTANNA.

Siedzę w cichym pomieszczeniu. W głośnikach nie rozbrzmiewa już nawet twoja ulubiona piosenka Bob Dylan – I Want You. „I wasn’t born to lose you…“. Pierdzielona cisza przed burzą, bo wiem, że gdy po drugiej moja mama przyjdzie do domu, to zacznie mi wyrzygiwać, że nie poszłam z całą rodziną do kościoła. Jak gdyby kościół był jedyną opcją na spędzenie niedzieli, gdy akurat tak się trafiło, że 4 z 4 osób są w domu.

Po pierwszym tygodniu szkoły nie odczuwam ani nadmiernej eskcytacji, ani też nadmiernej tęsknoty za wakacjami. Nie jestem też przesadnie załamana, chociaż perspektywa klasy pierwszej rysowała się o wiele ciekawiej.
Spostrzeżenie: Szkoda, że chłopcy rocznik dziewięć jeden nie wyglądają tak jak chłopcy rocznik dziewięć dwa.

Otóż, New York Fashion Week zaczął się – bodajże – dwa tygodnie dni temu, co oznacza obfite dawki nowych pokazów codziennie na Style.Com. A skoro pokazy to The Sartorialist z naręczami zdjęć fajnych osób, a te z New York lubię najbardziej. Przejrzałam trzy pierwsze strony babeczek na szpilkach wartości raty za mieszkanie z widokiem na Manhattan i zauważyłam całkiem przyjemny trend, który zdecydowanie ucieszył moje oko.
Otóż, czarna spódnica. Klasyka. Coco się kłania w pas. I puszcza oko.
Cieszy mnie nie tylko dlatego, że akurat mam czarne spódnice w szafie.
Bardziej dlatego, że czarna spódnica wydaje się być odpowiednim strojem na lekcje Wosu i Historii. Bo gdy czarna spódnica okaże się nieodpowiednia… To, kurwa co, sutanna? {‚Pisz PIPA, jak pani profesor każe!‘}

Filed under: Życie

About the Author

Veröffentlicht von

Planuję, filozofuję, reflektuję, opisuję, dekoruję... Z przyzwyczajenia, z przyjemności, z prokrastynacji, z chęci dokumentowania.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s