#125; SUŁTANNA.

Siedzę w cichym pomieszczeniu. W głośnikach nie rozbrzmiewa już nawet twoja ulubiona piosenka Bob Dylan – I Want You. “I wasn’t born to lose you…”. Pierdzielona cisza przed burzą, bo wiem, że gdy po drugiej moja mama przyjdzie do domu, to zacznie mi wyrzygiwać, że nie poszłam z całą rodziną do kościoła. Jak gdyby kościół był jedyną opcją na spędzenie niedzieli, gdy akurat tak się trafiło, że 4 z 4 osób są w domu.

Po pierwszym tygodniu szkoły nie odczuwam ani nadmiernej eskcytacji, ani też nadmiernej tęsknoty za wakacjami. Nie jestem też przesadnie załamana, chociaż perspektywa klasy pierwszej rysowała się o wiele ciekawiej.
Spostrzeżenie: Szkoda, że chłopcy rocznik dziewięć jeden nie wyglądają tak jak chłopcy rocznik dziewięć dwa.

Otóż, New York Fashion Week zaczął się – bodajże – dwa tygodnie dni temu, co oznacza obfite dawki nowych pokazów codziennie na Style.Com. A skoro pokazy to The Sartorialist z naręczami zdjęć fajnych osób, a te z New York lubię najbardziej. Przejrzałam trzy pierwsze strony babeczek na szpilkach wartości raty za mieszkanie z widokiem na Manhattan i zauważyłam całkiem przyjemny trend, który zdecydowanie ucieszył moje oko.
Otóż, czarna spódnica. Klasyka. Coco się kłania w pas. I puszcza oko.
Cieszy mnie nie tylko dlatego, że akurat mam czarne spódnice w szafie.
Bardziej dlatego, że czarna spódnica wydaje się być odpowiednim strojem na lekcje Wosu i Historii. Bo gdy czarna spódnica okaże się nieodpowiednia… To, kurwa co, sutanna? {‘Pisz PIPA, jak pani profesor każe!’}

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s