comment 0

#130

Wczorajszy wieczór spędziłam gotując się w wypełnionej sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury (jak to dostojnie brzmi…), gdzie zdecydowanie było za dużo ludzi jak płatny koncert orkiestry symfonicznej, bo czułam dyskomfort w spódnicy krępującej moje ruchy i robienie zwyczajowych metrowych kroków. Ponadto czułam odór czyichś skarpetek, czułam czyjś oddech, widziałam łój na czyichś włosach i czułam nawet jak ktoś puścił cichacza – nie przesadzam!
Chociaż chciało mi się spać i przez większość czasu myślałam o tym, jak bardzo chcę się znaleźć na moim kochanym stoisie moich kochanych poduszek, to zachwycił i rozczulił mnie widok małych dzieci z nieskazitelnie białymi kołnierzami, którym od maleńkości wpaja się miłość do muzyki, sztuki i kultury. Które podczas przerwy ciągną tatę za rękaw, żeby bezbłędnie i z zachwytem wskazać i nazwać wszystkie instrumenty orkiestry, podczas gdy inne dzieci w jego wieku potrafią zachwycić się co najwyżej ilością dedów w Tibii.

„soon as youre born they make you feel small. by giving you no time instead of ht all. mysle, ze dobrze mh w czarnym. przyslubhuje sie wlasnie rozmowhe starszych niemcow z zajebiscie retro kolnierzykami przxphnanymi na sweter. wyobrazilam sobie siebie na serji w bialej sukience betsey johnson z wakosamh zrobionymi na czarnego jeza, pndczar gdy flecistka z danii pqezy sie w atlasowej sukience i zamszowych botkach. to takie kurwa skandynawskie.“

Pozdrawiam wszystkich imbecyli, którzy uczą się chemii na tego typu koncertach.

Filed under: Życie

About the Author

Veröffentlicht von

Planuję, filozofuję, reflektuję, opisuję, dekoruję... Z przyzwyczajenia, z przyjemności, z prokrastynacji, z chęci dokumentowania.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s