#130

Wczorajszy wieczór spędziłam gotując się w wypełnionej sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury (jak to dostojnie brzmi…), gdzie zdecydowanie było za dużo ludzi jak płatny koncert orkiestry symfonicznej, bo czułam dyskomfort w spódnicy krępującej moje ruchy i robienie zwyczajowych metrowych kroków. Ponadto czułam odór czyichś skarpetek, czułam czyjś oddech, widziałam łój na czyichś włosach i czułam nawet jak ktoś puścił cichacza – nie przesadzam!
Chociaż chciało mi się spać i przez większość czasu myślałam o tym, jak bardzo chcę się znaleźć na moim kochanym stoisie moich kochanych poduszek, to zachwycił i rozczulił mnie widok małych dzieci z nieskazitelnie białymi kołnierzami, którym od maleńkości wpaja się miłość do muzyki, sztuki i kultury. Które podczas przerwy ciągną tatę za rękaw, żeby bezbłędnie i z zachwytem wskazać i nazwać wszystkie instrumenty orkiestry, podczas gdy inne dzieci w jego wieku potrafią zachwycić się co najwyżej ilością dedów w Tibii.

“soon as youre born they make you feel small. by giving you no time instead of ht all. mysle, ze dobrze mh w czarnym. przyslubhuje sie wlasnie rozmowhe starszych niemcow z zajebiscie retro kolnierzykami przxphnanymi na sweter. wyobrazilam sobie siebie na serji w bialej sukience betsey johnson z wakosamh zrobionymi na czarnego jeza, pndczar gdy flecistka z danii pqezy sie w atlasowej sukience i zamszowych botkach. to takie kurwa skandynawskie.”

Pozdrawiam wszystkich imbecyli, którzy uczą się chemii na tego typu koncertach.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s