comment 0

#248; The Kinks – Lola

W długie, zimowe wieczory, które wydawały się nie mieć końca, marzyłam o wiośnie, kiedy ciepłe podmuchy wiatru będą porywały wiklinowy kapelutek z mojej głowy i podzwaniały moją biżuterią. Męczyły mnie mrozy, wszelkiego rodzaju opady atmosferyczne, a nawet kondycja moich włosów i mojej skóry. Uwaga! Ostrzeżenie! Ilekroć w okresie jesienno-zimowym przyjdzie ci na myśl wizyta u fryzjera w celu jakiejkolwiek drastycznej zmiany – zaniechaj! Zmień zdanie! Idź spać! Kup sobie słoik Nutelli! Decyzja o ścinaniu włosów dlatego, że ci się elektryzują po zdjęciu czapki lub kręcą na okropnie wilgotnym zimowym powietrzu jest zła!*
Rozmyślałam i układałam sobie w głowie mój wiosenny wizerunek, bo noszę się z ochotą zmiany czegoś w sobie. Zmiany, która musi obejść się bez udziału moich włosów… Przyszła wiosna, a ja znajduję siebie w ciemnych jeansach i beznadziejnych czarnych odzieniach wierzchnich. Syndrom powracającej wiosny; szybko ustająca ekscytacja. Grr!

Georgia Jagger

Hm, nie można traktować ludzi tak przedmiotowo, niemniej jednak to moje ulubione „famous kid“ od, hm, wczoraj. Oto co się dzieje, gdy Jerry Hall jest twoją matką, a Mick Jagger ojcem.
Georgia urodziła się w 1992 roku.

*w dziewięćdziesięciu dziewięciu procentach przypadków.

Filed under: Życie

About the Author

Veröffentlicht von

Planuję, filozofuję, reflektuję, opisuję, dekoruję... Z przyzwyczajenia, z przyjemności, z prokrastynacji, z chęci dokumentowania.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s