#248; The Kinks – Lola

W długie, zimowe wieczory, które wydawały się nie mieć końca, marzyłam o wiośnie, kiedy ciepłe podmuchy wiatru będą porywały wiklinowy kapelutek z mojej głowy i podzwaniały moją biżuterią. Męczyły mnie mrozy, wszelkiego rodzaju opady atmosferyczne, a nawet kondycja moich włosów i mojej skóry. Uwaga! Ostrzeżenie! Ilekroć w okresie jesienno-zimowym przyjdzie ci na myśl wizyta u fryzjera w celu jakiejkolwiek drastycznej zmiany – zaniechaj! Zmień zdanie! Idź spać! Kup sobie słoik Nutelli! Decyzja o ścinaniu włosów dlatego, że ci się elektryzują po zdjęciu czapki lub kręcą na okropnie wilgotnym zimowym powietrzu jest zła!*
Rozmyślałam i układałam sobie w głowie mój wiosenny wizerunek, bo noszę się z ochotą zmiany czegoś w sobie. Zmiany, która musi obejść się bez udziału moich włosów… Przyszła wiosna, a ja znajduję siebie w ciemnych jeansach i beznadziejnych czarnych odzieniach wierzchnich. Syndrom powracającej wiosny; szybko ustająca ekscytacja. Grr!

Georgia Jagger

Hm, nie można traktować ludzi tak przedmiotowo, niemniej jednak to moje ulubione “famous kid” od, hm, wczoraj. Oto co się dzieje, gdy Jerry Hall jest twoją matką, a Mick Jagger ojcem.
Georgia urodziła się w 1992 roku.

*w dziewięćdziesięciu dziewięciu procentach przypadków.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s