comment 0

#336

Smutne rzeczy w tym tygodniu:

#1 „Ty, Gośka, za mało młoda jesteś“
#2 „Miłego siedzenia w domu, cokolwiek“ w odpowiedzi na „Bawcie się dobrze“ do dziewczyn wychodzących na imprezę z okazji dnia egzaminu
#3 Nie miałam ognia, kiedy fajnie by było gdybym miała
#4 Tata zapytał, czy mam chłopaka. Odparłam, że nie. Na co on, zapytał czemu. Na co ja, że szukam. Na co on, to się pośpiesz.
Z drugiej strony, cudownie jest oddychać świeżym powietrzem, siedzieć przy swoim biurku, w swoim nieco znoszonym szlafroku i bamboszach. Dziś rano biegłam lekko spóźniona na tramwaj. Spieszyłam się dwa razy bardziej, bo z moją walizką, która wzbudza reakcje typu „Gosia, ty jesteś masakra“ (dosłowny cytat z pamięci), założyłam, że z takim obciążeniem moja prędkość jest dwa razy mniejsza. Na przystanku dopadł mnie nasz nauczyciel od angielskiego i rozpoczęłam z nim niezobowiązującą gadkę typu ‚Hello, you’re going home? Remind me, where is it?‘ Po wymianie kilku tego typu zdań, Graham zapytał, jak często wracam do domu. Powiedziałam, że od ferii to w zasadzie co tydzień, na co on lekko uniósłszy brwi odparł, czy tutaj nie jest więcej going onParties, concerts…
Nie wiedziałam co odpowiedzieć, więc wykorzystawszy moment, iż akurat musiałam wtargać swoją walizkę do tramwaju, myślałam, że da spokój, niemniej po wejściu do tramwaju patrzył na mnie jak gdyby oczekując odpowiedzi, więc powiedziałam, że lubię my friends more i tęsknię za wszystkimi. Mój Boże. W zasadzie to smutna sytuacja #5. Następnego weekendu już nie przyjeżdżam.
P.S. Smutna jestem wtedy, kiedy w głowie kłębi mi się za dużo myśli, a jakoś nie ma jak ich z siebie wypuścić. Ten właśnie stan głębokiego zamyślenia nazywałoby się u mnie smuceniem się.
Filed under: Życie

About the Author

Veröffentlicht von

Planuję, filozofuję, reflektuję, opisuję, dekoruję... Z przyzwyczajenia, z przyjemności, z prokrastynacji, z chęci dokumentowania.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s