comment 0

#350

Dzisiaj od siódmej trzydzieści rano, kiedy to specjalnie wstałam wcześniej, bo pomyślałam, że dzisiaj pewnie będzie ładny dzień, więc sobie może zrobię jakiś makijaż. Zamiast poświęcania czasu dla siebie, w pocie czoła zakupowałam, a przynajmniej próbowałam, zakupować antyvirusy na moim zawirusowanym komputerze! 😦 Zawirusowanie nastąpiło, ciekawe czemu, zaraz po tym jak zmieniłam sobie ustawienia na fejsie, żeby mieć „httpS“ w adresie! Po co mi to „s“??! Skoro w zamian miałam mnóstwo wirusSsów???

Cudownie jest słyszeć jakąś piosenkę, którą kiedyś się tak często słuchało, a jakoś tak o niej zapomniało. Muzyka jednak jest głównie po to, żeby przenosić wspomnienia. Jeff Buckley – Mama You’ve Been On My Mind (choć to nie jego piosenka, a Dylan mi się bardziej podoba), przypomina mi beztroski, przedmaturalny czas, kiedy to miałam jeszcze LG Chocolate, kilka piosenek, bo więcej się na telefonie nie mieściło i słuchałam w każdej możliwej sytuacji. Malvina Reynolds – Little Boxes. Bob Dylan – Don’t Think Twice, It’s Alright. Queen – Innuendo. Nic mi się nie kojarzy bardziej z mniej więcej tym samym okresem rok temu niż Bruno Mars. Razem z Michaelem Jacksonem. Jeździłam na rowerze do pracy, a w słuchawkach zawsze to samo. To na jednym z krawężników na Matejki zepsuł mi się telefon… A leciało akurat „Will You Be There“, czy coś takiego, w nastroju bezpośrednio po rychłej śmierci króla Popu.
They’re all made out of ticky-tacky
Filed under: Życie

About the Author

Veröffentlicht von

Planuję, filozofuję, reflektuję, opisuję, dekoruję... Z przyzwyczajenia, z przyjemności, z prokrastynacji, z chęci dokumentowania.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s