comment 0

#377

Mój zazwyczaj niewzruszony poczynaniami motoryzacyjnymi swoich pociech tata (zauważ rozbudowaną przydawkę) dał mi pojeździć samochodem! Oczywiście nie zapieprzałam po, jak to się ładnie mówi, drodze publicznej ani nawet nie wjeżdżałam do garażu – nic z tych rzeczy! Pojechaliśmy na patelnię, gdzie ja – cała zestresowana samą świadomością, że osoba siedząca na przednim fotelu pasażera nie ma pedałów!!! – byłam kierowcą! Siedziałam na tym miejscu za kierownicą, to ja trzymałam ręce za piętnaście trzecia i ja dotykałam pedałów! Jechałam do przodu, potem do tyłu, czasem kręciłam ósemkę, ruszałam, ruszałam, a potem miałam problemy z tymże ruszaniem, bo cały czas mi gasł samochód, na co ja już taka lekko podenerwowana mówię, że kurczę, jakiś dziwny ten samochód, bo na jazdach Clio mi tak nie gaśnie co chwilę, ewentualnie mnie porzuca albo coś, a mój tata uświadomił mnie, że to pewnie dlatego, że on nie ma pedałów. Uświadomienie sobie tego faktu mnie niemało zasmuciło, ponieważ myślałam, że już dobrze sobie radzę i o ile ścinam trochę zakręty albo właśnie robię za dużym łukiem, ale ruszyć to chociaż umiem, a tu wygląda na to, że mój instraktor mnie wspomaga sprzęgłem. Ech, sprzęgło, czemu ty jesteś sprzęgło?
I stoję przed tym dziwnym dylematem znów, bo za parę godzin będę musiała znaleźć się w pociągu, a jest parę rzeczy, które muszę zrobić (które sobie zaplanowałam na ten weekend) i nie wiem czy powinnam sobie posiedzieć z rodzicami, a oni oglądają właśnie dokument w Tvn24 czy mimo wszystko porobić to, co powinnam, bo przecież w pociągu pewnie mi się nie będzie chciało, a nuż ktoś zgasi światło albo zacznie opowiadać o robocie w Rawiczu…? Chyba pora uruchomić podzielność uwagi, level advanced.
Filed under: Życie

About the Author

Veröffentlicht von

Planuję, filozofuję, reflektuję, opisuję, dekoruję... Z przyzwyczajenia, z przyjemności, z prokrastynacji, z chęci dokumentowania.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s