comment 0

#425

Anne Hathaway ścięła się na krótko na potrzeby roli w filmie i pewnie dostanie za to Oscara, bo Akademia lubi takie poświęcenia typu drastyczne chudnięcie i szpecenie się. Teraz cały czas nosi pewnie duże, czarne okulary, bo okulary nigdy nie wyglądają lepiej niż jak się ma krótkie włosy.

Swoją drogą, jestem jedną z tych tysięcy dziewczyn, które zainteresowały się piłką nożną wraz z rozpoczęciem Euro. Zainteresowanie owe trwało około tygodnia, czyli dokładnie tyle ile udział polskiej reprezentacji w turnieju. Dlaczego jedną z tysiąca dziewczyn, a nie ogółu? Bo Euro i nagle wiem, kto to Lewandowski, Błaszczykowski, Piszczek, Szczęsny, Tytoń, Perquis, Obraniak i nawet wiem gdzie grają poza reprezentacją. Nie jestem na bieżąco i np. pytałam przed meczem, czy Krzynówek albo Smolarek też grają. A Roger? Ostatnim razem jak oglądałam mecz to był Olisadebe.
Teraz na YouTubie oglądam głównie filmiki typu „Der Robert Lewandowski Trick“ albo „Wojciech Szczesny the best goalkeeper in the world“. Najpiękniejsze bramki polskiej reprezentacji, Polska-San Marino, życzenia świąteczne od Arsenalu.
Lubię oglądać mecze i patrzeć, jak ludzie się starają. Potem lubię oglądać kompilacje najlepszych fragmentów gry albo najpiękniejsze bramki i patrzeć, jak ludziom wychodzi.
Teraz słyszę naokoło strzępy rozmów, a tam ludzie rozmawiają o Irlandczykach i jaka to szkoda, że już wyjeżdżają. Na starym rynku był wczoraj flash mob, pożegnanie Irlandczyków, widziałam jakieś napisy na chodnikach, takie oldschoolowe, prawdopodobnie kredą. Nie uczestniczyłam aktywnie w gorączce Euro, więc rybka mi to jest, czy jacyś zieloni wyjeżdżają. Przejmuję się bardziej polską reprezentacją i na pewno nie namalowałabym sobie jakiejś obcej flagi na twarzy jak to uczyniła np. moja przyjaciółka-współlokatorka.
Czemu w ogóle wszyscy każą mi iść do Strefy Kibica? Nie lubię może takich zgromadzeń i nie czułabym się bezpiecznie w tłumie nietrzeźwych ludzi. Poza tym, futbol mnie nudzi, a przed telewizorem mam chociaż ten komfort, że mogę sobie przełączyć na Top 40 Indie Hits. No to cześć!

Filed under: Życie

About the Author

Veröffentlicht von

Planuję, filozofuję, reflektuję, opisuję, dekoruję... Z przyzwyczajenia, z przyjemności, z prokrastynacji, z chęci dokumentowania.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s