#425

Anne Hathaway ścięła się na krótko na potrzeby roli w filmie i pewnie dostanie za to Oscara, bo Akademia lubi takie poświęcenia typu drastyczne chudnięcie i szpecenie się. Teraz cały czas nosi pewnie duże, czarne okulary, bo okulary nigdy nie wyglądają lepiej niż jak się ma krótkie włosy.

Swoją drogą, jestem jedną z tych tysięcy dziewczyn, które zainteresowały się piłką nożną wraz z rozpoczęciem Euro. Zainteresowanie owe trwało około tygodnia, czyli dokładnie tyle ile udział polskiej reprezentacji w turnieju. Dlaczego jedną z tysiąca dziewczyn, a nie ogółu? Bo Euro i nagle wiem, kto to Lewandowski, Błaszczykowski, Piszczek, Szczęsny, Tytoń, Perquis, Obraniak i nawet wiem gdzie grają poza reprezentacją. Nie jestem na bieżąco i np. pytałam przed meczem, czy Krzynówek albo Smolarek też grają. A Roger? Ostatnim razem jak oglądałam mecz to był Olisadebe.
Teraz na YouTubie oglądam głównie filmiki typu “Der Robert Lewandowski Trick” albo “Wojciech Szczesny the best goalkeeper in the world”. Najpiękniejsze bramki polskiej reprezentacji, Polska-San Marino, życzenia świąteczne od Arsenalu.
Lubię oglądać mecze i patrzeć, jak ludzie się starają. Potem lubię oglądać kompilacje najlepszych fragmentów gry albo najpiękniejsze bramki i patrzeć, jak ludziom wychodzi.
Teraz słyszę naokoło strzępy rozmów, a tam ludzie rozmawiają o Irlandczykach i jaka to szkoda, że już wyjeżdżają. Na starym rynku był wczoraj flash mob, pożegnanie Irlandczyków, widziałam jakieś napisy na chodnikach, takie oldschoolowe, prawdopodobnie kredą. Nie uczestniczyłam aktywnie w gorączce Euro, więc rybka mi to jest, czy jacyś zieloni wyjeżdżają. Przejmuję się bardziej polską reprezentacją i na pewno nie namalowałabym sobie jakiejś obcej flagi na twarzy jak to uczyniła np. moja przyjaciółka-współlokatorka.
Czemu w ogóle wszyscy każą mi iść do Strefy Kibica? Nie lubię może takich zgromadzeń i nie czułabym się bezpiecznie w tłumie nietrzeźwych ludzi. Poza tym, futbol mnie nudzi, a przed telewizorem mam chociaż ten komfort, że mogę sobie przełączyć na Top 40 Indie Hits. No to cześć!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s