comment 0

#517

Jadłam dzisiaj z mamą śniadanie, a to niesłychana rzadkość. Teraz zupełnie na serio zastanawiam się, jak często ma to miejsce i – bez przesady – jedynym śniadaniem jakie wspólnie jemy w roku jest śniadanie wielkanocne. Dzisiaj były kiełbaski na ciepło i bułeczki i moja ulubiona herbata i ja jadłam, i mama też, a zazwyczaj jemy osobno lub o różnych porach, i potem przez jakąś jeszcze godzinę siedziałyśmy przy stole i wypiłam jeszcze dwie herbaty z cytryną i w międzyczasie mama powiedziała mi, że dobrze, że widać to po mnie, ja widzę, że ci się podoba, widzę po tobie i po wszystkim. 
W międzyczasie jestem tam już cztery miesiące. Za chwilę jest luty. Przyszła zima, pierwszy i jedyny śnieg, jaki tam zobaczę. Dorobiłam się w międzyczasie nowych worków pod oczami. Taka malutka zmarszczka, której w wakacje jeszcze nie było. Szlag mnie nie trafił, nie schudłam (chociaż może), nie przytyłam (chyba). Urosły mi trochę włosy, podkreślam brwi i raczej codziennie robię makijaż, staram się jeść trochę mniej chipsów i zamiast paczki tortilli wolę wziąć winogrona, nawet jeśli kosztują 3€ (o dżizasie). Namiętnie zwiedzam kawiarnie, choć muszę przyznać, że nie umywają się one do kawiarni w PL. Byłam w operze (pierwszy raz w życiu, eghem-eghem). Dwa razy zaszczepiłam się przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Zajęcia w semestrze zimowym się już skończyły. Teraz dwa miesiące czasu na pisanie prac semestralnych i ogólne zaliczanie wszystkiego. Semestr letni zaczyna 1 kwietnia. Mam teraz kilka bezczelnie wolnych dni, podczas gdy moi milusińscy rówieśnicy pewnie nie śpią po nocach i przeżywają sesję. Wypożyczyłam dużo poezji z biblioteki i słucham „The Best of Tschaikovsky“ na YouTube. 
Filed under: Życie

About the Author

Veröffentlicht von

Planuję, filozofuję, reflektuję, opisuję, dekoruję... Z przyzwyczajenia, z przyjemności, z prokrastynacji, z chęci dokumentowania.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s